Ražojam bandana lakatus (bufs, bandana, lakats, multifunkcionāls galvassegas lakats, kakla lakats, kakla truba, apaļšalle, morfs) ar individuālu dizainu. Bezšuvju multifunkcionālo bufu izgatavojam no ātri žūstoša, neburzīga, viegla un izturīga mikrofibras materiāla, jebkurā krāsā un logotipu izkārtojumu. Buff apdruku izpildām ar sublimācijas druku, nodrošinot visaugstāko iespējamo auduma apdrukas kvalitāti.

Piemērots ikdienas valkāšanai un sporta aktivitātēm, pildot šalles vai cepures funkciju.

Viens izmērs visiem – 50 cm x 24 cm

Kopšanas norādes

Buff galvassega ir izgatavota no ļoti izturīga materiāla, kas sava mūža laikā pārdzīvos daudz vairāk nekā spējat iedomāties. Tomēr, ja jūtiet nelāgu aromātu, jums nepieciešams to ievietot veļasmašīnā un mazgāt ar jums ērtāko mazgāšanas programmu. Bufs neizstiepsies, nesarausies un krāsa neizbalēs – par to variet būt 100% droši.

Sava dizaina drukas faila sagatavošana

Bufa dizaina maketsJūsu ērtībām esam sagatavojuši bufa dizaina maketa sagtavi, kuru variet brīvi izmantot sava dizaina radīšanai. Viena pasūtījuma ietvaros dizaini var būt dažādi. Lai nodrošinātu visaugstāko iespējamo auduma apdrukas kvalitāti, nepieciešami augstas kvalitātes maketa fails.

Buff galvassegas dizaina maketa sagatave (.pdf)

Krāsu telpa: RGB
Mērogs: 1:1 (1cm maketā = 1cm dabā)
Faila formāts: JPG, PNG, EPS, TIFF. Arī PSD un CDR

Ražošana un Cenas

Ražošana ilgst 2-5 darba dienas no bufu dizaina maketa saskaņošanas brīža.

Cenas precizējam, kad esam saņēmuši informāciju par dizainu, vēlamo gatavās produkcijas saņemšanas datumu un skaitu. Visātrāk cenu var uzzināt izmantojot mūsu kontaktu lapu.

Iespējami arī atkārtoti pasūtījumi bez minimālā pasūtījuma apmēra.

Piemēri