Sublimācija ir viens no ekonomiskākajiem auduma apdrukas veidiem, kad nepieciešams realizēt pilnīgu apģērba vai produkta personalizāciju. Šī auduma apdrukas metode spēj nodrošināt pilnkrāsu druku uz auduma, kas ļauj attēlot smalkas detaļas un veidot niansētas krāsu pārejas.

Sublimācija

Sublimācija ir audumu apdrukas tehnoloģija, kura balstās uz krāsas agregātstāvokļa maiņas procesu, kad tā no šķidra stāvokļa pāriet gāzveida, lai iespiestos auduma šķiedrās, un pēc tam atgrieztos sākotnējā stāvoklī. Šo tehnoloģiju plaši izmanto auduma apdrukā un apģērbu ražošanā, jo krāsai iesūcoties audumā, nav jūtams tās reljefs, tā ir ļoti noturīga arī pēc vairāku gadu intensīvas lietošanas. Apdruka ir nodilumizturīga un to nevar ne izmazgāt, ne nolietot. Turklāt, sublimācija paver plašas iespējas krāsu pāreju, intensitātes, ēnu un pat smalkāko detaļu  atveidošanā uz auduma. Sublimācijas tehnikā iespējams apdrukāt dažāda biezuma (Tills, Šifons, Flīsis, Kreps un citus), blīvuma (50-400 g/m2) un elastības (Lycra, Gabardīns) audumu.

Sublimācijas druku izmanto

Ļoti plaši sublimācijas druka tiek izmantota dizaina apģērbu ražošanā, izgatavojot gan detaļas, gan visu apģērbu no auduma, kas apdrukāts ar sublimācijas tehnoloģiju.
MINTprint dizaina apdrukas modes zimolam MINTprint modes zīmola krāsainās auduma apdrukas 2015
Sporta apģērbu personalizēšana ir visredzamākais auduma apdruku pielietojuma veids. Sporta apģērbu ar apdruku izmanto visos sporta veidos, lai izceltu krāsas, nosaukumu, logo, numurus, kas iedrukāti audumā.
MINTprint ZIB apdruka sporta apģērbi MINTprint Latvijas Lakrosa izlases formas tērps MINTprint sacensibu numukrekli numuri 2015
Produktu personalizēšana spēj piešķirt pavisam citu vērtību. Unikāls dizains ļoti maz eksemplāros.
MINTprint catchbox Mintprint Maponshirt Tshirt
Kvalitatīvs korporatīvais apģērbs vienmēr tiek izgatavots ar sublimācijas tehnoloģiju, lai nodrošinātu košas krāsas un precīzu dizaina izpildījumu.
MINTprint Trusis Kafe kafejnīcas darba apģērbs MINTprint polo krekli ar apdruku sublimācija Bufs bandana kakla truba
Sublimācijas druka plaši tiek pielietota interjera dekorēšanā, kad nepieciešams ieturēt vienu stilu. Izmantojot auduma apdruku izgatavo dizaina spilvenus, krēslu pārvalkus, lakatus un citus dizaina priekšmetus.
MINTprint mebelu audums ar apdruku MintPrint spilvenu apdruka MINTprint audumi mebelēm