Izejmateriāli

  • Izmantojam audumus, kuri ražoti Eiropā un ir ar “Confidence in textiles” (Oeko-Tex Standard 100, Öko-Tex Standard 100, Oktex) sertifikātu, kas apliecina, ka to ražošana bijusi videi saudzīga.
  • Sublimācijas papīru iepērkam ar “FSC” (Saudzīgas mežsaimniecības zīme) zīmogu. Savukārt birojā izmantojam Līgatnē pārstrādāto papīru.
  • Sublimācijas krāsas uz ūdens bāzes mums piegādā no Japānas kopā ar nepieciešamajiem apliecinājumiem, ka tās atbilst REACH (Registration, Evaluation, Authorisation and Restrictions of Chemicals) un RoHS (Restriction of Hazardous Substances Directive) regulām.

Mūsu izejmateriālu piegādātāji nodrošina informāciju par materiālu izcelsmi, lietošanu, ražošanu un iespējamo piesārņojumu, kas ļauj mums garantēt pilnībā izsekojamu ražošanas procesu. Pateicoties šai politikai spējam nodrošināt saviem pakalpojumiem un produktiem visas tās pašas īpašības, ko garantē izejvielu ražotāji. Klientiem ir iespēja pilnībā sekot līdz savu produktu dzīves ciklam.

Ražošanas procesā radušos atkritumu pārstrāde

Šķirojam visus pārpalikumus. Sašķiroto uzglabājam, līdz nododam to atkritumu savācējiem, kas to nodod pārstrādes rūpnīcām.

  • Sadarbojamies ar Līgatnes papīrfabriku, kam nododam visu makulatūru, kā rezultātā esam saudzējuši 11,65 kokus, 18 191 litrus ūdens, 163 litrus naftas un 2814 kWh elektrības (dati no 2014.07.17.).
  • Plastmasas atkritumus šķirojam divās kategorijās (PET un pārējā plastmasas) un abas nododam uzņēmumam Eco Baltia.
  • Tekstila atkritumus nododam sociālajam uzņēmumam Lude, kas tos atgrieži dzīvē, izgatavojot skaistus paklājus.