Audumu apdruku masveida ražošana

Nodrošinām ar audumu apdrukas ražošanas resursiem zīmolus, modes dizainerus un uzņēmumus, kuriem svarīgi ir regulāri saņemt pašu radītas audumu apdrukas vēlamajā tirāžā. Varam nodrošināt ražošanu bez minimāliem apjomiem un izmantojot klienta izvēlētu un piegādātu audumu.

MINTprint audumu apdrukas jauda ir  2000 m2 nedēļā. Pasūtījumiem līdz 100 m2 izpildes laiks ir 1-3 darba dienas.

Ražošanai nepieciešamos audumus ruļļos var uzglabāt mūsu noliktavā, kur tiem tiek nodrošināti piemēroti uzglabāšanas apstākļi. Klientiem nodrošinām pieeju audumiem un elektroniskai izejmateriālu uzskaitei pilnīgai kontrolei.

Audumu apdrukas tehnoloģija

Auduma apdruka tiek veikta ar sublimācijas tehnoloģiju. Viss process noris Rīgā, Čiekurkalnā un visu veicam paši savām rokām, un galvām (in-house), tāpēc varam profesionāli atbildēt par auduma atbilstības, drukas kvalitātes un failu sagatavošanas jautājumiem.

Ilgtspējīga ražošana

Visus ražošanā radušos atkritumus nododam pārstrādei, nodrošinot bezatlikumu ražošanu. Esam ciešā saiknē ar klientu, dodot tam pieeju ražotnei un mūsu zināšanām, lai būtu skaidrs priekšstats par plašajām audumu apdrukas iespējām.

Krāsainas audumu apdrukas pie mums ražo

Produktu izstrāde

Konsultējam produktu izstrādes procesā, palīdzot ar piemērota auduma izvēli un šūšanas tehnologa, un apdrukas iespēju konsultācijām.

Palīdzējām ar padomu un krāsainām audumu apdrukām